Jest jedna rzecz, której za nic w świecie nie możesz sobie odpuścić. Nie tu i nie teraz, nie w dwudziestym pierwszym wieku. Co to jest?

Odpowiedź jest bardzo prosta. W świecie, w którym Internet odgrywa coraz ważniejszą rolę, musisz poprostu zaistnieć. Musisz pokazać, że istniejesz. Pokazać innym swoją stronę internetową czy e-sklep. Dzięki temu będziesz mógł nawiązywać owocne i satysfakcjonujące relacje biznesowe.

Jak sobie wyobrażasz swoją wirtualną wizytówkę? Masz już jakiś pomysł? Spokojnie, od tego jesteśmy my. Wykonamy dla Ciebie projekt graficzny Twojej nowej strony www, a potem tą grafikę przekujemy na funkcjonalną i profesjonalną stronę internetową. Taką, jaką sobie wymarzyłeś. Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz, jaką masz wizję, czego chciałbyś uniknąć. A może chcesz pójść krok dalej, w świat tak popularnych ostatnio aplikacji internetowych? Tutaj też służymy pomocą.

Jak będzie przebiegał proces tworzenia Twojej strony www?

icon-quwestionmarkSprawdzimy, czego potrzebujesz

Na tym etapie prac ustalamy czego Ty i Twoja firma potrzebujecie i jakie są Twoje cele, które chcesz osiągnąć dzięki stronie www. Do jakiej grupy klientów chcesz dotrzeć z ofertą wykorzystując stronę internetową. Zapoznamy się również z Twoją wizją projektu graficznego serwisu, a także ustalimy jaka ma być zawartości strony www. Bazując na zdobytej wiedzy zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb - przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

icon-server-domainPomożemy w doborze domeny i serwera www

Jeśli nie masz jeszcze wybranej domeny internetowej, pomożemy w jej doborze - dopasowanej dla Twojego biznesu. Natomiast jeśli masz już wykupioną domenę, przeprowadzimy jej konfigurację. Strona www potrzebuje sprawdzonego i niezawodnego serwera www - proponujemy skorzystanie z naszych usług hostingowych - kliknij aby dowiedzieć się więcej.

icon-grapicdesignProjektujemy graficznie stronę www

Masz pomysł który chcesz zrealizować? A może wolisz zdać się na wizję Twojej strony zrealizowaną przez naszego grafika? W każdym przypadku zaskoczymy Cię nowoczesnym, profesjonalnym i niepowtarzalnym projektem strony www. Po przedstawieniu projektu, wprowadzamy do niego poprawki zgodnie z Twoimi uwagami, a po akceptacji projektu graficznego...

icon-codeKodujemy Twoją nową stronę internetową

Wdrożymy projekt graficzny (cięcie grafiki, przygotowanie szablonów HTML oraz arkuszy stylów CSS wraz ze skryptami JAVASCRIPT i tym podobne...), a co najważniejsze dla Ciebie, przedstawimy testową, w pełni funkcjonalną stronę www. Na tym etapie możemy już uzupełnić treści, tak aby przygotować serwis do oficjalnej publikacji Twojej nowej strony w internecie. Wykonujemy końcowe testy i wprowadzamy ewentualne poprawki.

icon-httpUruchamiamy Twoją stronę www pod docelową domeną

Wszystkie materiały (treści, galerie zdjęć, pliki do pobrania, dane kontaktowe, meta dane podstron, ...) uzupełnione? Możemy startować! Po uruchomieniu Twojej nowej strony internetowej pod docelową domeną www, zgłaszamy stronę do wyszukiwarek, dodajemy i konfigurujemy konto Google Analytics abyś mógł śledzić ruch na Twojej nowej stronie www i ostatecznie weryfikujemy, czy wszystko działa poprawnie.

To wszystko, możesz już cieszyć się swoją nowoczesną, responsywną stroną www, która pomoże Ci osiągnąć sukces!
Zobacz, jak zrobili to inni »