Masz już stronę internetową (jeśli nie, koniecznie kliknij tutaj) ale chciałbyś docierać do swoich klientów również poprzez aplikację mobilną? Zaprojektujemy i wdrożymy aplikację mobilną na platformę Android (smartfony i tablety) specjalnie dla Ciebie.

Jak wygląda proces tworzenia Twojej aplikacji mobilnej?

icon-quwestionmarkSprawdzimy czego potrzebujesz

Jakie funkcje ma spełniać (opis funkcjonalny), jakie masz oczekiwania (terminy, finanse) i dla kogo ma być przeznaczona Twoja aplikacja mobilna. Jeśli na rynku (w markecie GooglePlay) istnieją aplikacje mobilne o funkcjonalności zbliżonej do Twojej, chcielibyśmy się z nimi zapoznać (linki).

icon-mockupPrzygotujemy projekty ekranów (mockup)

Na podstawie opisu funkcjonalnego tworzymy projekty poszczególnych widoków/ekranów aplikacji mobilnej - na tym etapie bez szczegółów graficznych, skupiamy się wyłącznie nie funkcjonalności aplikacji.

icon-grapicdesignWykonamy projekt graficzny poszczególnych widoków

Na tym etapie grafik wizualizuje poszczególne widoki aplikacji, tworzy grafikę kontrolek i spójny charakter całości. W efekcie końcowym otrzymujemy kilka do kilkudziesięciu sjadów z aplikacji do Twojej akcetacji, które następnie zostają pocięte na potzreby probramistów.

icon-codeNo to zaczynamy implementację

Na podstawie opisu funkcjonalnego, oraz mackapów wraz z pociętą grafiką rozpoczynamy (programiści) implementację aplikacji. To własnie teraz poszczególne ekrany "zaczną żyć", a kontrolki zaczną spełniać narzucone im zadania.

icon-testPrzystępujemy do testów

Po zakończeniu prac programistycznych, Twoja aplikacja mobilna zostaje poddana serii testów na kilku wersjach urządzeń mobilnych (różne wersje systemów operacyjnych, różna rozdzielczość czy dostępna ilość pamięci). Jeśli testy wypadną pomyślnie po naszej stronie, kolej na Ciebie - testuj i sprawdź, czy wsztsko działa tak jak chciałeś, jeśli tak - możemy rozpocząć ...

Publikowanie Twojej aplikacji mobilnej w markecie

Mamy dwie możliwości: albo opublikujemy Twoją aplikację mobilna z naszego deweloperskiego konta (pod warunkiem, że aplikacja jest bezpłatna i nie zawiera płatnych treści) albo z Twojego własnego konta deweloperskiego (jesli nie masz takiego konta, możemy pomóc Ci je założyć).